Bioenerji İle Ağrı Tedavisi | 10 Maddelik Ağrı Listesi

Bioenerji Şifasının Dokunuşu: Bioenerji İle Ağrı Tedavisi

Genelde modern tıbbı kullanmış ve ona rağmen ağrıları geçmeyen kişiler başvurur. Bioenerji İle Ağrı Tedavisi mümkündür. Ağrılar özellikle sebepsiz bel, boyun, sırt ağrıları geçmektedir. Sadece ağrı tedavisi olarak düşünmek yanlış olabilir. Pozitif enerji ve şifa bütün vücudu kapsar. Ağrı geçer ve yanında bilinen, bilinmeyen tüm rahatsızlıklar şifalanmaya başlar.  Bu yazımızda bunu öğreneceğiz..

Bioenerji yapılan kişilerin %80’inde ağrıların tamamen geçtiği geri kalanının ise hafiflediği bir süre sonra geçtiği bilinir. Kaynak olarak bioenerji yaptıranların yorumları bulunmaktadır. Bioenerji uzmanı olarak uzaktan veya yakından çalıştığımız kişilerin neredeyse tamamının ağrısı geçmiş veya hafiflemiştir.

✅ Kronik ağrılar
✅ Baş ağrıları
✅ Kas ve eklem ağrıları
✅ Sırt ağrısı
✅ Fibromiyalji
✅ Artrit
✅ Sinir sıkışması
✅ Spor yaralanmaları
✅ Bel ağrıları
✅ Diz ve bacak ağrıları

bioenerji ile ağrı
bioenerji ile ağrı tedavisi

Şifa Dokunuşu Sadece Ağrıya Değil

Genelde yanlış bilinen bir durumdur sadece ağrı olan bölgeye bioenerji uygulaması yapıldığı. Bu yöntem doğru değildir. Hastalığın sonucuna değil nedenine çalışılmalıdır. Tüm vücut taranarak enerji düzeyi, negatifler, aura ölçüldükten sonra yapılması gereken tüm vücuda çalışmaktadır. Ruh beden, fiziksel beden, enerji bedeni tamamen bütün olarak düşünülür ve ona göre uygulama yapılır.  Haziran 8 Haziran 2015 ölen şifacı Djuna Davitashvili insan ömrünü 100 yaşına kadar çıkarabileceğini söylemiştir. Çalışma stili genelde bütüncül tekniklerdi. Kaynak:https://en.wikipedia.org/wiki/Eugenia_Davitashvili Kanser hastalığını bile tedavi eden bu süreç kimilerine göre batıl bir inançtır. Ağrısı olup bioenerji seansı alanlar genelde artık bioenerji bilimine inanmaktadır. Enerjinin bedeni nasıl sardığını ve iyileştirdiğini hücrelerin nasıl yenilenmeye başladığını hissettiklerinde inanç başlıyor.

 

Bioenerji Bilimi: Modern Tıp Bilimine Karşı Mı ?

Bioenerji bilimsel mi?
Bioenerji kanıtlandı mı?
Bioenerji yaptıranlar ne hissetti ne yorumladı?
Bioenerji gerçek mi?
Bu gibi soruları çok duyarsınız. Bunlar genelde bu enerjiyi hissetmeyenlerdir. Tıp dururken neden tamamlayıcı olarak adlandırılan bu işlemlere ihtiyaç duyulur? Bioenerji uzmanları modern tıbba karşı değil aksine danışanların mutlaka tıbbi bir tanı almış olması hatta tedavi görmüş olmasını isteriz. Netice olarak kime ne için çalışacağımızı bilmek işimizi kolaylaştırır. Gerçek ve bilim ışığında hareket edilerek kişilerin rahatsızlığına göre mutlaka uzman bir hekime danışmalarını isteriz. Genelde ilaç, fizik tedavi, iğne gibi işlemler sonucu ağrısı hala geçmeyenler bize ulaşır. Son çare olarak bioenerji geçirir mi şüphesiyle yaklaşan herkesin ağrıları geçmektedir.

Sebepsiz ağrılar genelde enerji bedeni düzenleme, aura yırtıklarını giderme ve çakraların yeniden aktif edilmesiyle şifalanır. Negatif enerji yükünü temizlemek bu işlemin başında gelir.

 

 

 

Yazar: Bioenerji Uzmanı F Türk

Kaynak: https://bioenerjisifa.com

Posted in Bioenerji

Tagged