Bel Fıtığı Bioenerji İle Geçer Mi ?

Modern tıbbın yanında tamamlayıcı tıp olarak kullanılan bioenerji ile fıtıklardan kurtulabilirsiniz. Bel fıtığı olan kişiler genelde 4 seans sonrası ağrıda azalma fıtığın tamamen geçmesi veya küçülmesi gibi belirtiler gösterir. Uzman bir hekimden yardım alındıktan sonra kesin tanı konulmuş kişilere yapılmalıdır. Bel fıtığı tedavisi bioenerji uzmanı ile iyileşme gösteren kanıtlar mevcuttur.

Bel fıtığının belirtileri şunlar olabilir:

  1. Bel ağrısı: Genellikle bel fıtığı olan kişilerde en yaygın belirtidir. Bel ağrısı, alt sırtta veya kalçada başlar ve bacağa yayılabilir.
  2. Bacak ağrısı: Bel fıtığı olan kişilerde bacaklarda ağrı, uyuşma veya karıncalanma hissi olabilir. Bu ağrı genellikle bel fıtığının etkilediği sinir kökünün seviyesine bağlı olarak değişir.
  3. Kas güçsüzlüğü: Sinir köklerine baskı yapan bel fıtığı, bacak kaslarında güçsüzlüğe neden olabilir. Bu durum, bacaklarda istemsiz kas seğirmeleri veya zayıflık hissi olarak ortaya çıkabilir.
  4. Uyuşma veya karıncalanma: Bel fıtığı olan kişilerde etkilenen sinir köklerinden kaynaklanan bacakta uyuşma veya karıncalanma hissi olabilir.

 

Uzaktan veya yakından yapılacak bioenerji seansları ile bel fıtığı sorunu geçebilir iyileşebilir. Bu konuda seans almak isteyen kişiler oldukça fazladır.

Bel fıtığı tanısı genellikle tıbbi muayene ve görüntüleme testleri, özellikle MRI veya bilgisayarlı tomografi (BT) ile konur. Tedavi seçenekleri arasında istirahat, ağrı kesiciler, fizik tedavi, egzersiz programları ve cerrahi müdahale bulunabilir. Bel fıtığı olan kişilerin tedavi seçenekleri hakkında bir hekime danışmaları önemlidir. Uzman hekim değerlendirmesinden sonra kesin tanı alan kişiler bel fıtığı tedavisi planlanır ve seansa alınırlar.

Detaylı bilgi için : https://bioenerjisifa.com/