Bioenerji Seans Ücreti Ne Kadar?

Bioenerji Seans Ücreti Ne Kadar?

Bioenerji ruhsal ve fiziksel hatta duygusal anlamda iyileşme için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bioenerji Seans Ücreti Ne Kadar ? sorusu üzerinde bu yazı hazırlanmıştır. Bioenerji seansları, enerji akışını dengelemek, çakraları aktif hale getirmek (blokajını açmak) ve negatif enerji diye tabir edilen enerjileri temizlemek için yapılır.

Bioenerji Kaç Seans Yapılır ?

Bu işlemin kişiye göre değişen seans sayıları vardır. Bioenerji uzmanı bu seans sayılarını kişiden kişiye göre değiştirmektedir. Bazılarına 1 seans bazılarına ise daha uzun seanslar gerekebilmektedir.

Bioenerji Seans Ücreti Neye Göre Belirlenir ?

Bir çok terapist seans yapmaktadır. Bizce mutlaka uzman kişilerce yapılmalıdır. Bu konuda araştırma yaparak alanında deneyimli kişilerce çalışılması gerekir. Seans ücreti belirlemedeki en önemli faktör bioenerji terapistinin deneyimidir. Ücret konusunda şeffaf bir yaklaşım sergilenmelidr. Bazı paketler sunan terapistler “şunu da yapmamız gerekiyor” şeklinde belirterek ek ücretler talep etmektedir.

✅ Bioenerji Seans Fiyatları

Gelelim bioenerji fiyatlarına. Bioenerji Şifa ailesi olarak ilk seans için ücret talep etmiyoruz. =) 
Şifa yolunda ilerlemek bilinç düzeyimizi artırmak ve canlılara daha fazla faydalı olabilmek adına şuan hiç bir ücret talep etmiyoruz. Kişi  kendinin belirlediği yardıma ihtiyacı olan birinin ihtiyacını gidermesi, bir çocuk sevindirmesi, bir insan doyurması bizim için yeterli bir karşılıktır. Bir süre hiç bir ücret talep etmeyeceğimizi bildiririz. 

Ücretsiz Seans için iletişime geçebilirsiniz.

Özet olarak, bioenerji seansları genellikle sağlık ve ruhsal halinizi iyi yönde artırmak için etkili bir yoldur.
Maliyeti kişiden kişiye değişebilir, bu nedenle bütçenizi ve terapistinizin sunduğu hizmetleri dikkate alarak en uygun seçeneği belirlemek önemlidir.

Bioenerji seanslarının maliyeti, sağladığı faydalara ve kişinin bütçesine göre değişir. Bazı kişiler için düzenli seanslar, sağlık ve refahlarını sürdürmek için bir yatırım olarak görülürken, diğerleri için daha seyrek seanslar daha uygun olabilir. 

Koruma Seansı Nedir ?

Herkeste bu duruma gerek olmayacağı gibi bazılarına koruma seansı gerekebilir.  Öncelikle bazı kişiler daha rahat yaşamak adına ayda 1-2 defa koruma seansı talep edebilir. Evren enerjisi sürekli değişmektedir bu nedenle belirli aralıklarla seans alabilirsiniz. 

Bioenerji çeşitli rahatsızlıklara iyi geleceği gibi kişinin daha kaygısız, daha huzurlu ve hayata daha bağlı yaşaması için yapılabilir. Sadece kendinizi iyi hissetmek ve daha mutlu olmak için uygulanabilir.