Bioenerji Yaptıranların Yorumları 2024

Bioenerji Gerçek Şifa Beyanları

Bioenerji yaptıran kişilerin bazılarından aldığımız yorumları ve beyanları paylaşıyoruz

Bioenerji, bedensel ve zihinsel dengeyi sağlayarak stresi azaltmaya, iyileşmeyi hızlandırmaya ve genel sağlık ve duygusal olarak iyi hissetmenizi sağlar. 

Bioenerji Yaptıranların Yorumları

Bilgi : 42 yaşında kadın danışan
Şikayet: Nedeni belli olmayan sırt ve omuz ağrısı
Seans :

Beyan: “Ne olduğunu bilmiyorum 2 gündür çok huzurluyum zaten dün geçmişti ağrılar. Artık sırtımı belimi doğrultabiliyor istediğim hareketleri yapabiliyorum. Bu mucize olmalı. Çok teşekkür ederim.” 

Bilgi : çocuk  erkek 
Şikayet: Otizim
Seans : 4

Beyan:(anne) “Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Oğlum artık cevap veriyor, tepki veriyor ortalığı yakıp yıkan çocuk artık daha sakin. Bioenerjinin böyle etkili olacağını bilmiyordum devam edecek miyiz ?” 

Bilgi : Yetişkin erkek
Şikayet: Bacak uyuşması
Seans : 3

Beyan: “Siz bu yolda devam edin gerçekten yıllardır nedenini bilmediğim bu uyuşma titreme geçti. Ayrıca bileğimde bir ağrı vardı o da geçti ve migrenim bitti sanırım” 

Bilgi : Yetişkin kadın
Şikayet: Ruhsal bunalım, panik atak
Seans : 2

Beyan: “Allah razı olsun sizin sayenizde yeniden hayata tutundum. Gerçekten dediğiniz gibi yaşıyorum nefes alıyorum. Artık her şey çok daha kolay çok teşekkür ederim psikoloğum da şaşırdı bu duruma ağlamalarım geçti huzurlu uyuyorum” 

Bilgi : Yetişkin kadın
Şikayet: Migren, omuz ağrısı
Seans : 3

Beyan: “Artık ilaç kullanmayacağım sanırım çünkü hiç ağrımadı. çok teşekkür ederim omzumdaki ağrı gitti. Hatta yüzümün rengi değişti daha parlak oldu” 

Bilgi : Çocuk erkek
Şikayet: Otizim
Seans : 3

Beyan: “Çok faydalı oldu artık oynuyor katılıyor oyunlara. Şiddet eğilimliydi artık o da yok sinirlenmiyor iyiye gidiyor”

Bilgi : Yetişkin kadın
Şikayet: Çiftler Arası Geçimsizlik
Seans : 3

Beyan: “Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum biz artık çok iyiyiz nedeni neydi bunun hiç bir bilgim yok ama birden düzeldi artık daha iyi iletişim kuruyoruz. Eşim değişikliği fark etti artık birbirimizi suçlama yok tartışma yok herşeyi ortak yapıyoruz sürekli hediyeler alıyor yeniden aşık olmuş gibiyiz birbirimize söylemiştiniz duygusal olarak psikolojik olarak şifalanacaksınız normale döneceksiniz diye gerçekten bizim sorunumuz huzursuzluğumuz neymiş bilmiyoruz ama artık ilk tanıştığımız güne döndük resmen iyi ki karşıma çıktınız”

ve daha bir çok beyan bulunmaktadır..

Danışanların beyanı sosyal medya veya Whatsapp üzerinden yapılan konuşmalardan alınmış ve düzenlenmiştir.

 

İlk Seans Ücretsiz, Uzman Bioenerji Şifa Seansı Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz. Canlı yardım veya iletişim sayfasından formu doldurarak başvurabilirsiniz.